14 Tem 2016

Nk Calsium Gel / Kalsiyumlu Tırnak Bakımı

Merhaba,

Bugün Gratislerde satılan NK markasına ait bir üründen bahsetmek istiyorum.

Öncelikle bu ürünle tanışmadan önceki tırnaklarımın durumunu belirtmek istiyorum. Malesef bir yere dokunsa çıt diye orta yerinden kırılan veya kendi kendine katlanlara ayrılıp soyulan tırnaklarım vardı. Yani durum basit anlamıyla düşman başınaydı:)

Daha sonra pastel markasının kalsiyumlu tırnak bakımının başarılı olduğunu duydum ve gratisten onu almak icin yola koyuldum. Raflarda onu ararken bu "made in usa" ürünle de karşılaştım. Baktım pastel 10₺, bu 3,50₺. Önce bunu deneyeyim sonra indirimde pasteli de denerim dedim. Nasılsa pek umudum yoktu..

Ve sonra tırnaklarımın nasıl kırıldığını soyulduğunu unuttum. Gerçekten çok başarılı ve "onsuz asla yapamam" dediğim ürünüm oldu. 

Kesinlikle tırnakları güçlendiriyor, soyulmaları engelliyor ve tırnaklarınız tam anlamıyla hayata yeniden merhaba diyor:)

Peki nasıl kullanıyorum. Bazen iki günde bir, bazen her gün yeniliyorum. Genellikle oturttuğum düzen duştan önce ojelerimi silmek ve duştan sonra hemen tekrar sürmek. Ayrıca çok başarılı bir base coat bence.  Ojeye kesinlikle zarar vermiyor. Hatta ojenin kalma süresini uzattığını düsünüyorum. 

Ürün 15ml. Ve tek sorunu şişe yapısı.. Malesef ürün biraz kullanıldığında bile fırça ürüne değmekte zorlanıyor. Kapak kapalıyken değil, sürerken fırça uzanamıyor. O yüzden sürekli ters çeviriyorum sürerken. Ama ne olursa olsun beni kurtardığı çileden sonra bu sorun bile değil aslında.. 

Eğer tırnaklarınızın soyulması kırılması gibi  sorununuz varsa hiç düşünmeden kesinlikle gidip alın diyebileceğim mükemmel bir ürün. 

Umarım faydalı olmuştur.

Yorum ve sorularınızı yazmayı unutmayın.

Sevgiler..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder