1 Ağu 2016

Clinique High İmpact Mascara

Merhaba,

Bu yazımda Clinique Markasının "High İmpact" maskarasından bahsedeceğim size..

Bir zamanlar clinique sevdiğim bir markaydı ve o zamanlar marka oldukça cömertti. Her alışverişimde gönderdiği hediyeler arasında da çoğu kez bu maskara da vardı. Bu ürünü hiç satın almamama rağmen oldukça çok kullandım. Uzatmadan konuya geliyorum.

Her yeni minik boyu açtığımda "ya ben bunun neyini seviyorum, hiç bir işe yaramıyor" diye kendi kendime düşünüyorum. Ama bu ürün her günümüz maskarası gibi açıldığında yapış yapış iğrenç bir görünüm sağlıyorken, biraz kurumaya başladığında gerçekten güzel bir kullanım sağlıyor. Heleki sonlara doğru hiç bitmesin istiyorum :)

Öncelikle ürünün tam boyu 89tl. Kullanımı kolay, fırçası kıl. Aslında genelde kıl fırça tercih etmem ama ilk defa bu üründe sevdim..

Ürünün bıraktığı etkisi ise günlük kullanıma yetecek seviyede. Yani güzelce tarıyor, biraz uzatıyor, biraz dolduruyor. Eğer bir kaç kat uygularsanız bunda da başarılı sonuç veriyor.  Ancak bu etkileri sağlayacak drugstore bir sürü ürün varken neden bu ürünü tercih edelim? İşte bu koskoca bir soru işareti..

Ama ben high-end markaları tercih ediyorum, alerjik testlerden geçmiş olsun derseniz, buyrun günlük olarak kullanabileceğiniz, akmayan kokmayan ayrıca kolay temizlenen güzel bir maskara bulmuş oldunuz.

İşte benim High İmpact ile ilgili görüşlerim bunlar..

Umarım faydalı bir yazı olmuştur.

Sorularınızı, yorumlarınızı ve görüşlerinizi benimle paylaşmayı unutmayın.

Sevgiler
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder