1 Ağu 2016

NYC Show Time Volumizing Mascara (Alt kirpikler için çözüm

Merhaba,

Bu yazımda size Watsons'larda satılan NYC markasına ait "Show Time Volumizing Mascara" sından bahsedeceğim. Önce nasıl sevmeyip, sonrasında ise neden sevdiğimden de..

Bu ürünle tanışma hikayem malesef çok acıklı. Makyajımı yapıp toplantıya doğru koşarken maskaramı sürmediğimi fark ettim. ayrıca malzemelerim de yanımda değildi. hemen ilk bulduğum watsonsa girip en ucuzundan o toplantıyı kurtaracak bir maskara baktım. En ucuzu da bu arkadaştı (Bir kaç sene öncesinden bahsediyorum, 6-7tl gibi bir şeyti). Hemen parasını ödedim. sonra aynalı bir standa dönüp sürmeye çalıştım ama yok. Olmuyor. İğrenç bir maskara, sürüyorum olmuyor, bi daha sürüyorum yine olmuyor. O bana bakıyor, ben ona. O gün şanssız günüm olduğunu düşünüp çıktım mağazadan.

Sonrasında eve gelip tekrar denedim. Gerçekten kullandığım,gördüğüm, duyduğum bütün maskaraların en kötüsü bu. Sürmekle sürmemek arasında hiç bir fark yok. Kat kat sürüyorum, yok olmuyor. Bir de "Volumizing Mascara" diyor. Bizi mi yiyosun??

Velhasıl kelam evet bu maskara çok kötü. Ama kaderimden de düşmedi. Bir gün makyaj çantamı hazırlarken aceleyle fark etmeden bunu atmışım içine. Böylece aylar sonra tekrar denemek zorunda kaldım. Bu arada ben her makyajımda hem alt hem üst kirpiklerime maskara sürerim. Hem alt kirpiklerimin sarılığından dolayı, hem de "opening eye" olayını sevdiğim için.

Maskarayla tekrar buluşmak zorunda kaldığımız gün de işte bunu keşfettim. Çok iyi bir alt kirpik maskarası olduğunu.

Eğer alt kirpiklerinize maskara sürmeyi seviyorsanız, bu tam size göre.. Küçücük, kıl fırçasıyla bulaştırmadan, abartmadan çok güzel bir göz makyajı tamamlayıcı kendisi.

Ayrıca fiyatı hala çok ucuz, indirimlerde daha ucuz.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Sorularınızı, yorumlarınızı, görüşlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Sevgiler..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder